Офіційне представництво в Україні

Аксессуари для лебідки Dragon Winch Dragon WinchДомкрат повітряний 3т

Домкрат повітряний 3т

Домкрат повітряний Air Jack 3тПовітряний домкрат Air Jack допоможе, якщо ваш автомобіль застряг в калюжах, коліях, ярах. Незамінний пристрій при проколи коліс. Домкрат повітряний Air Jack при..

$187 (4 918грн.)

Домкрат повітряний 4т

Домкрат повітряний 4т

Повітряний домкрат Air Jack допоможе, якщо ваш автомобіль застряг в калюжах, коліях, ярах. Незамінний пристрій при проколи коліс. Домкрат повітряний Air Jack призначений для використання на в..

$195 (5 128грн.)

Домкрат рейковий 48"

Домкрат рейковий 48"

Рейковий домкрат Hi-Lift один із самих практичних аксесуарів. Він може бути використаний в ситуаціях, коли необхідно підняти, опустити, штовхнути, затиснути, перемістити і багато іншого. Пере..

$87 (2 288грн.)

Домкрат рейковий 60"

Домкрат рейковий 60"

Рейковий домкрат Hi-Lift розроблений спеціально для людей, які працюють з важким вантажем. Завдяки своїм універсальним можливостям його можна використовувати в різних ситуаціях.висока вантажо..

$97 (2 551грн.)

Комбінезон для бездоріжжя

Комбінезон для бездоріжжя

Два костюма для бездоріжжя для жінок і чоловіків..

$288 (7 574грн.)

Компресор DWK-D HD

Компресор DWK-D HD

Цей аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, щоб служити вам довгі роки. Компресор DWK - DHD розроблений з використанням найсучасніших технологій. Відмінна якість за доступною ціною...

$132 (3 472грн.)

Компресор DWK-M

Компресор DWK-M

Компресор Dragon Winch - M розроблений з точністю і функціональністю. Цей аксесуар забезпечує високу продуктивність і простоту у використанні.У комплект входитькомпресорвбудований манометреле..

$34 (894грн.)

Компресор DWK-S

Компресор DWK-S

Цей аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, щоб служити вам довгі роки. Компресор DWK - S розроблений з використанням найсучасніших технологій. Відмінна якість за доступною ціною.У ..

$111 (2 919грн.)

Компресор DWK-S LED

Компресор DWK-S LED

Компресор Dragon Winch - S LED розроблений з точністю і функціональністю. Цей аксесуар забезпечує високу продуктивність і простоту у використанні.У комплект входитькомпресорспіральний кабель ..

$119 (3 130грн.)

Компресор T HD

Компресор T HD

Цей аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, щоб служити вам довгі роки. Компресор T HD розроблений з використанням найсучасніших технологій. Відмінна якість за доступною ціною.У ком..

$185 (4 865грн.)

Кофта

Кофта

Червоно-чорна кофта, доступна в чоловічому і в жіночому варіанті. Доступні розміри: S, M, L, XL, XXL...

$22 (579грн.)

Куртка

Куртка

Червоно-чорна м'яка куртка. Доступні розміри: M, L, XL, XXL...

$100 (2 630грн.)

Підставка (п'ята) для домкрата Hi-Jack

Підставка (п'ята) для домкрата Hi-Jack...

Підставка для домкрата виготовлена з високоміцного пластика і зроблена спеціально для фіксації і страховки домкрата Hi-Jack. Незамінний аксесуар, якщо потрібно залишити автомобіль на довгий ч..

$29 (763грн.)

Сендтрек 1,06

Сендтрек 1,06

Сенд-траки Dragon Winch відмінно переносять перегинання і довго служать. Витягнуть ваш позашляховик з будь-якого болота, якщо їх прокласти на шляху проходження автомобіля або підкласти під бу..

$187 (4 918грн.)

Сендтрек 1,18 м

Сендтрек 1,18 м

Сенд-траки з високоміцного пластика Dragon Winch використовуються на піску, снігу і бруду. Чи не втрачають форму і забезпечують краще зчеплення з колесом. Вони легкі і зручні у використанні. ..

$158 (4 155грн.)

Стропа  1,5 m 4 T

Стропа 1,5 m 4 T

Стропа Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферахв середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхгосподарствілісової промисловості та ін.Вибір строп залежить від специфік..

$18 (473грн.)

Стропа  9 m 8 T

Стропа 9 m 8 T

Стропа (буксирна) Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір стро..

$39 (1 026грн.)

Стропа 1,5 m 9 T

Стропа 1,5 m 9 T

Стропа Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір строп залежить ..

$21 (552грн.)

Стропа 20 m 5 T

Стропа 20 m 5 T

Стропа (подовжувач) Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір ст..

$60 (1 578грн.)

Стропа 3 m 9 T

Стропа 3 m 9 T

Стропа Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір строп залежить ..

$30 (789грн.)

Трос динамічний 28мм, 10м

Трос динамічний 28мм, 10м

Динамічний трос Dragon Winch призначений для ривковой витягування позашляховика. Він володіє морозостійкістю, не вбирає воду і не гниє. Дуже добре підходить для використання в будь-який час р..

$139 (3 656грн.)

Показано 1 по 21 з 26 (Всього сторінок 2)

Аксессуари для лебідки Dragon Winch Dragon Winch

Аксесуари для лебідок Dragon Winch

Лебідки Dragon Winch відрізняються великою різноманітністю видів. В асортименті нашої компанії представлені як ручні, так і практично повністю автоматизовані пристрої з оптимізованої комплектацією. Проте власники позашляховиків не обмежуються покупкою тільки автомобільної лебідки. На допомогу їй вони купують також допоміжні елементи і аксесуари, незамінні в дорозі.

До підкатегорії аксесуарів для лебідок відносять:
  • Динамічні троси - еластичні і міцні вироби з високоякісного кевларового полотна, призначені для висмикування авто;
  • Домкрати - повітряні і рейкові агрегати для підйому кузова авто на висоту до 60 см;
  • Компресори - установки для підкачування коліс великогабаритних транспортних засобів (позашляховиків, пікапів і т.д.);
  • Стропи - міцні стрічкові троси для фіксації вантажів при їх транспортуванні (в деяких випадках можуть використовуватися також як буксирувальні троси);
  • Сенд траки - пластикові плоскі платформи для створення поверхні з гарним зчепленням з колесами, що застосовуються на піщаних, болотистих ґрунтах і на снігу (кожна панель оснащена функціональними отворами, за допомогою яких може бути щільно з'єднана з іншого - таким чином можна збільшити довжину допоміжної колії);
  • Установчі платформи - універсальні аксесуари для агрегації лебідок в конструкцію авто або створення умов (статичної горизонтальної площадки) для розміщення тягового обладнання в умовах пересіченій місцевості;
  • Спецодяг - зручні і пристосовані для подорожей, активного відпочинку та екстремального спорту предмети спортивного гардероба.
Всі аксесуари Драгон Вінч відповідають високим стандартам якості, характеризуються надійністю, довговічністю, простотою використання і доступною ціною. Замовити їх в будь-якому необхідній кількості з доставкою в будь-яку точку України ви можете на сайті нашої компанії.
Оцените данный материал: