Офіційне представництво в Україні

Наша компанія є єдиним офіційним представником DragonWinch в Україні. Купуючи продукцію DragonWinch у нас, Ви можете бути впевнені в якості продукції, а також 100% -му виконанні взятих на себе гарантійних умов . Наші фахівці завжди допоможуть Вам підібрати найбільш підходящу для Вас лебідку або аксесуар, а також проконсультують щодо правильного використання, догляду та обслуговування.

Для того щоб купити товар достатньо просто зробити швидке замовлення на сторінці обраного товару. Також на сайті реалізована форма оформлення замовлення через кошик з реєстрацією або без неї. І в тому і в іншому випадку, наш менеджер передзвонить вам в найкоротші терміни і обговорить всі деталі замовлення. Щоб максимально швидко купити товар і отримати експертну консультацію телефонуйте за одним з телефонів: (098) 709 17 74, (044) 599 90 59 або замовте зворотний дзвінок клікнувши по вкладці верхнього меню з телефонами

По Україні доставка товарів проводиться відомими транспортними компаніями: «Делівері», «Нова Пошта», «Ін Тайм» в відділення перевізника, або до дверей за зазначеною регіональним клієнтом адресою. При необхідності, доставка здійснюється будь-який інший зручною для Вас компанією.

ВАЖЛИВО! Оплата доставки здійснюється клієнтом.

Для оформлення доставки до відділення перевізника необхідно:

    
в примітці до замовлення вказати <Доставка в відділення>;
    
в ході контакту з менеджером, який зв'яжеться для оформлення доставки, підтвердити обраного перевізника, вказати номер його відділення в місті отримання, контактні дані одержувача і бажану дату доставки.

Для оформлення адресної доставки (до дверей) необхідно:

    
в примітці до замовлення вказати <Адресна доставка>;
    
в ході контакту з менеджером, який зв'яжеться для оформлення доставки, вказати точну адресу доставки, контактні дані одержувача і бажану дату доставки.

На наведених нижче сервісах можна дізнатися приблизну вартість доставки товару в ваш регіон:

    
Делівері
    
Нова Пошта
    
ін Тайм

Адресна доставка в Вінниці складає 50 гривень і здійснюється до дверей за вказаною замовником адресою.

Оплатити замовлення товару в нашому інтернет-магазині можна одним з таких способів:

    
Банківським переказом на розрахунковий рахунок.
    
Готівковий розрахунок при самовивозі товару зі складу.
    
Готівковий розрахунок з кур'єром в момент отримання товару (тільки для Києва і Вінниці).
    
Безготівковий розрахунок (висилаємо вам рахунок до оплати з усіма нашими банківськими реквізитами)
    
За допомогою сервісу Приват24 (комісія складе 0,5%).
    
Банківські відділення, з відкритими розрахунковими рахунками компанії (без комісії).

Всі ціни на сайті вказані на умовах самовивозу зі складу в Вінниці.

Юридичним особам надаються всі звітні документи, згідно з чинним законодавством. Податкові накладні висилаються на початку місяця, наступного за звітним. Для юридичних осіб можлива оплата з урахуванням ПДВ

Обробка замовлення, аж до отримання його клієнтом, починається з моменту отримання сповіщення клієнту від платіжної системи про вчинення оплати. При цьому сплачена сума буде відображена на балансі клієнта не раніше її фактичного зарахування на розрахунковий рахунок одержувача протягом 2-4 банківських днів з моменту оплати.

Обслуговувати лебідку необхідно тільки в робочих рукавичках. Рекомендується використовувати блок посилення. Таким чином ми отримаємо велику потужність, а наша лебідка менше навантаження. Також необхідно використовувати клини під колеса. Незважаючи на те, що лебідка оснащена гальмами, не рекомендується, щоб засіб пересування трималося тільки на тросі лебідки.

При експлуатації лебідки зі сталевим тросом для власної безпеки слід убезпечити себе від наслідків розриву каната або розриву точки кріплення. Лопається трос вкрай небезпечний, для здоров'я і життя.

Перед запуском лебідки:

    
відкрийте капот автомобіля - в разі розриву троса капот не дозволить розбитися склу та пошкодити салон автомобіля.
    
використовуйте тросогасітель, якщо його немає - повісити на середину троса ковдру або килимок автомобіля - в разі розриву невелике навантаження на трос направить його в землю.

Керуйте лебідкою стоячи максимально далеко від натягнутого троса. Подбайте, щоб ніхто не виявився по близькості.

Ми любимо свою роботу і чекаємо Ваших дзвінків.