Офіційне представництво в Україні

Категорії

Важливо знати

Підключення лебідок

28/11/2017

Підключення лебідки DWM 2500 ST Підключення лебідки DWM 2000 ST Підключення лебідки серії HIGHLANDER Підключення лебідки серії..

Підключення лебідки до блоку соленоїда і до акумулятора

28/11/2017

Як правильно підключити лебідку до блоку соленоїда і до акумулятора Підключення двигуна проводитися протягом декількох хвилин ..

Встановлення лебідки

17/01/2018

"Як встановити лебідку? "- перше питання, яке виникає у покупця після придбання. Від цього безпосередньо залежить зручність і функціона..

Продукція

DragonWinch Україна

Наш інтернет магазин - єдиний офіційний представник DragonWinch на території України, представляє весь каталог продукції від виробника:

Лебідки

Такелаж

Електричні Блоки
Автомобільні Крюки
Ручні Троси
Для евакуаторів Клюзи
Гідравличні Направляючі
Для квадрациклів (ATV) Скоби
Переносні Такелажні набори
Промислові - Тельфери Чохли

Запчастини для лебідок

Аксесуари

Корпусні Динамичні троси
Моторні Домкрати
Пульти и комплекти керування Компресори
Редуктори Спецодяг
Станіни Стропи
Тормоза Сэнд Траки
Соленоїди Установчі платформи
Барабани Підставки (п'ятки)

Нижче ви можете ознайомитися з класифікацією лебідок безпосередньо від самого виробника - компанії DRAGON WINCH:

 1. HIGHLANDER (DWH) - висока потужність, тягове зусилля і динамічне гальмування роблять ці автомобільні лебідки надзвичайно популярними для початківців і професійних оффрроад спортсменів. Це відмінне рішення для водіїв позашляховиків і малогабаритних квадроциклів. Завдяки широкому асортименту доступних моделей, легко знайти підходяще пристрій для ваших індивідуальних потреб. Міцний корпус дає можливість працювати в найскладніших умовах, а ідеальні компоненти забезпечують продуктивність потрібних операцій.
 2. MAVERIC (DWM) - це відмінна якість, яке є результатом поєднання довговічності, функціональності і потужності. Ця серія має різноманітні технічні параметри, які широко використовуються в самих різних сферах застосування - автомобілі, евакуатори, любителі активного відпочинку на природі, полювання, риболовлі і т.д. Потужні рішення доступні для вантажних автомобілів і позашляховиків, але асортимент DRAGON WINCH MAVERICK також включає в себе моделі для невеликих автомобілів - плуги або квадроцикли.
 3. TRUCK (DWT) - продукція цієї серії виділяється дуже високою потужністю двигуна і більшою тягою. Завдяки цьому моделі TRUCK виконують найскладніші завдання і призначаються для важких вантажівок, тягачів, потужних евакуаторів і тракторів. Інвестування в один з пристроїв цієї серії - гарантія надійності і функціональності - тягове зусилля коливається в межах 6 - 9 тонн. З огляду на те, що електричні лебідки серії TRUCK дуже потужні, вони охоплюють широкий спектр призначення і виконують завдання в дуже важких екстремальних умовах, забезпечуючи при цьому найкраще співвідношення ціни і якості.
 4. HIDRA (DWH)- серія гідравлічних лебідок, які через вище середнього тягового зусилля (6800 - 13500 кг) і довговічності, є відмінною інвестицію протягом багатьох років. Кращі і різноманітні технічні параметри обладнання і їх простота використання роблять пристрої HIDRA дуже доступними для клієнтів з найбільшими потребами. Вони призначені для спеціалізованих автомобілів, а також використовуються як евакуаторних роботах.
 5. INDUSTRIAL (DWI) - Промислові лебідки DRAGON WINCH цієї категорії представлені кількома моделями електричних тельферів, які забезпечує безпечну і плавну роботу. Тягові агрегати ідеально підходять для підвищення продуктивності на складах або виробничих цехах. Ми пропонуємо тельфери з різними технічними параметрами і т. У. (Від 125 кг до тонни), а також візки підвищують маневреність пристрою в виробництві, або інший індустріальної сфері експлуатації.
 6. MOVE (DWP) - функціональні і довговічні переносні лебідки, які завдяки їх невеликій вазі і розмірам ідеально підходять для різних ситуацій. Головною перевагою вважається їх переносний спосіб транспортування (не потрібно монтаж і фіксація пристрої), а також широка область застосування - легкові автомобілі, позашляховики, снігоходи, квадроцикли, катери і яхти та ін. Незважаючи на їх невеликі розміри, вони мають дуже хороші параметри - як з точки зору тяги (1588 - 2265 кг), так і потужності двигуна (1,3 - 2,9 к.с.).
 7. HAND CRANK (DWK) - відносяться до категорії ручних тягових агрегатів. Міцна сталева конструкція, відмінні технічні характеристики і універсальність - все це робить ручні лебідки Dragon Winch дуже популярними. Вони ідеально підходять для ручних невеликих транспортних засобів, човнів або мотоциклів. Конструкції переважно барабанного типу, що забезпечує безпечну і ефективну роботу.

Головні переваги продукції Dragon Winch

 • Гарантія 12 місяців
 • Прямі поставки від виробника
 • Сервисне обслуговування
 • Наявність товару на складі
 • Експертна консультація щодо застосування
 • Високоякісна продукція
 • Наявність повного спектру запчастин
 • Регулярні поставки продукції

Якщо ви прийняли рішення купити лебідку у нас, ви придбаєте оригінальний товар від виробника, 100% -е виконання взятих нами на себе гарантійних зобов'язань, а так само безперешкодну можливість заміни оригінальних запчастин. Наші експерти з радістю проінформують вас про методи використання лебідки, з урахуванням техніки безпеки, догляду та обслуговування.

Акції

Останні відгуки