Офіційне представництво в Україні

Переносні лебідки Dragon WinchЛебідка переносна електрична 3500 DWP
-10%
Тягове зусилля:
3 500 Ib/ 1 588 kg

Застосування: Dragon Winch Portable DWP 3500 - це переносна електрична лебідка, з потужністю 1.3 л. с. і довжиною троса 9 м.Переваги моделіДана лебідка має ряд переваг:Велике тягове зу..

$222 (9 324грн. без пдв) $246 (10 332грн. без пдв)

Лебідка переносна електрична 5000 DWP
-10%
Тягове зусилля:
5 000 Ib/ 2 265 kg

Застосування: Dragon Winch Portable 5000 DWP - це переносна електрична лебідка, з потужністю 2.9 к. с. і довжиною троса 9 м.Переваги моделіДана лебідка має ряд переваг:Велике тягове зу..

$297 (12 474грн. без пдв) $329 (13 818грн. без пдв)

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Переносні лебідки Dragon Winch

Переносні електричні лебідки

У сегменті електричного тягово-підйомного обладнання переносні лебідки займають лідируючі позиції, в тому числі і серед автовласників.

У порівнянні з класичними моделями їх переваги очевидні:

  • мала вага дозволяє застосовувати їх в будь-якій ситуації;
  • невисокі вимоги до установки дозволяють використовувати обладнання цього класу на будь-якій рівній поверхні без необхідності внесення змін у конструкцію авто (облаштування майданчика на підрамнику, монтажу силового бампера, тощо);
  • мінімальні фізичні зусилля зважаючи на простоту ручного керування і комплектації електроприводом;
  • простота підключення - для нього потрібно всього лише підключити до акумулятора 2 дроти і закріпити роз'єм найбільш зручним для вас чином;
  • зручність конструкції і невимогливість до догляду.

Для такого пристрою завжди знайдеться місце в багажнику навіть легкового авто, не кажучи вже про більш місткі моделі. Покинути своє місце воно може тільки в разі повного знерухомлення автомобіля. При компактному розмірі сучасні модифікації переносних електричних лебідок генерують гідне тягове зусилля. Це дозволить вам швидко подолати проблемні місця на пересічній місцевості, а також прибрати перепони на шляху. Не підведе така електролебёдка і в рішенні ряду побутових, навантажувальних і навіть будівельних питань.

У нашому асортименті представлені найбільш практичні і доступні моделі в цьому класі устаткування виробництва відомого польського бренду Dragon Winch. Використання сучасних технологій і матеріалів дозволило фахівцям цієї компанії створити дійсно найкраще поєднання надійності, довговічності, продуктивності і ціни. Всі модифікації в лінійці універсальні. При невеликій вазі (від 14 до 24 кг) та підключення до джерела напруги 12 В либідки створюють тягове зусилля від +1588 до 2265 кг.

Оцените данный материал: