Офіційне представництво в Україні

Динамічні троси для лебідкиТрос динамічний 28мм, 10м

Трос динамічний 28мм, 10м

Динамічний трос Dragon Winch призначений для ривковой витягування позашляховика. Він володіє морозостійкістю, не вбирає воду і не гниє. Дуже добре підходить для використання в будь-який час р..

$139 (3 892грн. без пдв)

Трос динамічний 28мм, 6м

Трос динамічний 28мм, 6м

Пропонуємо купити трос динамічний європейського бренду в нашому інтернет-магазині. В наявність також інший метраж динамічного троса Dragon Winch.Використовуйте тросогасітель для безпеки!Завжд..

$85 (2 380грн. без пдв)

Трос динамічний 28мм, 8м

Трос динамічний 28мм, 8м

Динамічний трос Dragon Winch призначений для ривковой витягування позашляховика. Він володіє морозостійкістю, не вбирає воду і не гниє. Дуже добре підходить для використання в будь-який час р..

$111 (3 108грн. без пдв)

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Динамічні троси для лебідки

Динамічні троси

Динамічний трос - важливий елемент екіпіровки будь-якого позашляховика. Особливо це стосується автомобілів, які експлуатуються в складних умовах для руху по пересіченій місцевості. По суті, це - ривковий інструмент, призначений для висмикування авто навіть при дуже сильному застряванні, в тому числі і при русі під гору.

До його переваг відносять:

  • високу еластичність (до 30%);
  • рівномірність розтягування і подальшого стискання;
  • мінімізацію сили ривка на кріпильні елементи позашляховика і лебідки;
  • міцність і довговічність;
  • невибагливість в догляді.

Здатність до зміни довжини дещо обмежує області його використання. Так, його не можна застосовувати для комплектації лебідки в якості подовжувача або для класичної буксирування - тільки за прямим призначенням. В процесі висмикування він розтягується і забезпечує плавне накопичення енергії. Коли показник напруги досягає максимуму, волокна різко стискаються і генерують солідне ривковий зусилля. Потрібно відзначити, що користуватися динамічними тросами досить складно. Гарантувати звільнення застряглого транспорту з полону можна тільки в тому випадку, якщо правильно розрахувати або вгадати момент стиснення, одночасно з яким слід зупинити намотування троса або заглушити-тягач. Якщо пригальмувати раніше, повноцінний ривок неможливий через брак потужності. Якщо ж зупинитися пізніше, автомобіль виконає роль якоря і може пошкодити висмикувальний агрегат (автомобільну лебідку або інше авто). Одиничний ривок в повну силу також загрожує наслідками.

У нашому асортименті представлені динамічні троси довжиною 6, 8 серйозно, може відірватися буксирна проушина. Як правило, вона відправляється слідом за самим тросом і нерідко потрапляє в кузов і 10 м, що витримують максимальне навантаження більше 15 тонн (до 15500 кг). Замовити їх можна з доставкою по всій країні.

Оцените данный материал: