Офіційне представництво в Україні

Гаки для троса лебідкиКрюк троса для лебідки 15000 - 20000 lbs

Застосування:Крюк буксирувальний для лебідок Dragon Winch є найбільш популярним буксирним пристроєм. Буксирувальний гак незамінний у випадках, коли потрібно завести автомобіль з буксира, ..

$29 (1 218грн. без пдв)

Крюк троса для лебідки 6000 - 14000 lbs

Застосування:Крюк буксирувальний для лебідок Dragon Winch 6000 - 14000 lbs є найбільш популярним буксирним пристроєм. Буксирувальний гак незамінний у випадках, коли потрібно завести автомобіл..

$27 (1 134грн. без пдв)

Крюк троса для лебідки ATV 2500 - 3500 lbs

Крюк буксирувальний для лебідок Dragon Winch 2500 - 3500 lbs є найбільш популярним буксирним пристроєм. Буксирувальний гак незамінний у випадках, коли потрібно відбуксирувати несправний або в..

$20 (840грн. без пдв)

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Гаки для троса лебідки

Такелажні роботи призначені для підняття різних незручних вантажів (габаритних, важких, нестандартної конфігурації). Такелаж часто використовують для підняття і переміщення виробничого обладнання або будівельних вантажів. Використання спеціальних пристосувань, до числа яких відносяться лебідки, талі, поліспасти, гаки для троса, мотузки, канати, карабіни і інші допоміжні засоби, значно полегшують працю людини.

ГАКИ БУКСИРУВАЛЬНІ - ПЕРЕВАГИ, ВИДИ І СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Гаки такелажні є комплектуючими для різних типів лебідок Dragon Winch. Корпус гака зроблений з тугоплавкої сталі за допомогою лиття - цілісність конструкції дозволяє витримувати багатотонні навантаження.

Переваги гаків для троса

Цей пристрій має ряд переваг:

 • відрізняється високою надійністю;
 • має ергономічну форму;
 • витримує високі навантаження;
 • має надійну застібку.

Скільки б зусиль при ривку вантажу або транспортного засобу не було застосовано, гак Dragon Winch не відчиниться, і не обірветься.

Сфера використання

У разі якщо позашляховик або інший автомобіль застряг на бездоріжжі, на допомогу прийдуть автомобільні лебідки, використання яких розширює можливості для поїздок по будь-якій місцевості, а також незамінні для любителів трофі-рейдів. Найбільш популярними буксирувальними пристосуваннями є гаки такелажні.


Крюк використовуються для зачіпки або якорения троса. Прикріпити його можна за допомогою корозахисною стропи навколо дерева або зробити петлю навколо каменя, зачепивши гак за цей же трос.

Буксирувальний гак незамінний у випадках, якщо потрібно:

 • завести транспортний засіб з буксира;
 • витягнути його з болота;
 • відбуксирувати несправне авто до місця призначення.

Виготовлені за високими стандартами Dragon Winch гаки для троса можуть значно розширити позашляховий досвід автолюбителя.

Види гаків

В першу чергу цей аксесуар розрізняють по виду пристрою, для якого вони призначені. Гаки можуть комплектувати промислові лебідки, лебідки на евакуатор, гідравлічні лебідки та інші пристрої.

При купівлі варто звертати увагу на максимально допустиме навантаження. Не можна застосовувати гак, піднімаючи більш важкий вантаж, ніж рекомендовано виробником - це може привести до його падіння в результаті обриву троса.

На нашому сайті можна придбати гаки з навантаженням:

 1. до 2 т - для квадроциклів;
 2. 4-7 т - для легкових авто та позашляховиків;
 3. до 10 т - для вантажних авто і евакуаторів.

Також слід звертати увагу на рекомендовану для гака ширину буксирувального тросу.

За даним параметру гаки бувають призначені для:

 • вузьких тросів з діаметром 4-6мм;
 • тросів з середньою шириною - 8-10 мм;
 • для широких тросів - до 14 мм.

Правильно підібраний гак легко і просто встановлюється, надійно фіксується на тросі і не підводить під час роботи.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

У нашому інтернет-магазині можна купити оригінальні гаки такелажні від польського виробника Dragon Winch, які призначені для лебідок даного виробника. Всі гаки, представлені на нашому сайті, є універсальними - підходять до синтетичного і металевого троса. На нашому сайті можна придбати різні види комплектуючих для евакуаторних лебідок, промислових, ATV лебідок.

Переваги покупки товару у нас - брендова якість, оперативна доставка і доступні ціни не залишать байдужими жодного покупця. Запрошуємо до співпраці на вигідних умовах оптових покупців.

Оцените данный материал: