Офіційне представництво в Україні

Скоби такелажні шакли Dragon WinchСкоба такелажна шакл 1/1
Тягове зусилля:
8,5Т

Такелажна скоба 1/1, або шакл дуже ефективний вид кріплення. Він дозволяють кріпити елементи між собою і також організувати кріплення стропи до системи, яка не псує стропу. Коротко про засто..

$19 (798грн. без пдв)

Скоба такелажна шакл 3/4
Тягове зусилля:
4,75T

Такелажна скоба 3/4, або шакл дуже ефективний вид кріплення. Він дозволяють кріпити елементи між собою і також організувати кріплення стропи до системи, яка не псує стропу. Коротко про засто..

$13 (546грн. без пдв)

Скоба такелажна шакл 5/8
Тягове зусилля:
3T

Такелажна скоба 5/8, або шакл дуже ефективний вид кріплення. Він дозволяють кріпити елементи між собою і також організувати кріплення стропи до системи, яка не псує стропу. Коротко про засто..

$11 (462грн. без пдв)

Скоба такелажна шакл 7/8
Тягове зусилля:
6T

Такелажна скоба 7/8, або шакл дуже ефективний вид кріплення. Він дозволяють кріпити елементи між собою і також організувати кріплення стропи до системи, яка не псує стропу. Коротко про за..

$16 (672грн. без пдв)

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Скоби такелажні шакли Dragon Winch

Скоби такелажні Dragon Winch - переваги і класифікація

Незважаючи на те, що польський бренд Dragon Winch з'явився на ринку не так давно, він впевнено увійшов в нього як виробник якісних лебідок, і аксесуарів до них. До незамінних аксесуарів відносяться скоби такелажні.

Шакл для лебідки - Сфера застосування, види і розміри

Навіщо потрібні такелажні скоби

В дорозі у водія часто виникають ситуації, коли необхідно з'єднати два троса або просто надійно закріпити гак. У таких випадках незамінним помічником стане шакл. Такелажне скоба найпростішої конструкції затребувана в багатьох сферах життя - від виробництва до альпінізму. І, зрозуміло, її обов'язково потрібно мати з собою в будь-якому позашляховику для кріплення троса лебідки до якоря. Шакли використовуються для закріплення тросів, гаків та іншого транспортного обладнання, встановлюються на електричні лебідки, автомобільні лебідки, ручні, промислові, лебідки для квадроциклів і інші їх види.

Класифікація такелажних скоб за формою і типом кріплення

За формою їх поділяють на два основних типи:

  • U-подібні;
  • Ω-подібні.

  Перший тип більш зручний при використанні в одній площині. Якщо ж потрібні шакли універсальні, здатні витримати навантаження в будь-яких напрямках, то цим вимогам відповідає другий тип. В альпінізмі і, особливо, на флоті використовуються ще кілька різновидів такелажних скоб, але вони є підвидами двох основних (наприклад, U-подібний подовжений тип або повернений на 90 градусів).

  Так само кріпильні скоби діляться за способом фіксації пальця:

   • палець вкручується в різьбу, нарізану безпосередньо в проушині;
   • для фіксації використовується гайка і обмежувальний шплінт.

   Кожен тип кріплення має свої переваги. При кріпленні пальця в вусі скоби, вона буде мати меншу вагу і габарити. Однак при великих навантаженнях, близьких до допустимого максимуму, різьблення пальця може заклинити. При кріпленні гайкою, такелажна скоба буде менш чутливою до перевантажень, але має великі габарити і менш зручний в збірці.

   Розміри вантажно-розвантажувальних скоб

   Дуже важливим параметром при виборі такелажної скоби є розмір, адже від нього залежить максимальне навантаження і, відповідно, сфера застосування. Під розміром мається на увазі товщина скоби - її вимірюють в дюймах або сантиметрах.

   Існують наступні розміри такелажних скоб:


    1. 5/8 дюйма (16 мм) розраховані на максимальне навантаження 3 т;
    2. 3/4 дюйма (19 мм) розраховані на максимальне навантаження 4,75 т;
    3. 7/8 дюйма (22,5 мм) розраховані на максимальне навантаження 6 т;
    4. 1/1 дюйма (25,5 мм) розраховані на максимальне навантаження 8,5 т.

    Особливу увагу варто звертати на матеріал, з якого виготовлена скоба. Не слід спокушатися гарним зовнішнім виглядом або забарвленням, що гармонує з кольором авто. Краще зупиниться на такелажні скобах, виготовлених методом кування з якісної нержавіючої сталі - саме такі шакли і виробляє компанія Dragon Winch.

    ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

    Тим, хто шукає якісні та міцні такелажні скоби, які не підведуть в критичний момент, радимо придбати їх в нашому інтернет-магазині. На нашому сайті представлені скоби такелажні від виробника Dragon Winch, виготовлені із якісної сталі, які відрізняються високою міцністю і тривалим терміном служби. У нас можна купити шакли вище названих розмірів, з якими можна виконувати такелаж, витягати застрягле авто, використовувати в домашніх умовах. Весь товар реалізується з гарантією якості і оперативною доставкою по всій Україні.


    Оцените данный материал: