Офіційне представництво в Україні

Сенд Траки Dragon WinchСендтрек 1,06

Сенд-траки Dragon Winch відмінно переносять перегинання і довго служать. Витягнуть ваш позашляховик з будь-якого болота, якщо їх прокласти на шляху проходження автомобіля або підкласти під бу..

$138 (5 796грн. без пдв)

Сендтрек 1,18 м

Сенд-траки з високоміцного пластика Dragon Winch використовуються на піску, снігу і бруду. Чи не втрачають форму і забезпечують краще зчеплення з колесом. Вони легкі і зручні у використанні. ..

$126 (5 292грн. без пдв)

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Сенд Траки Dragon Winch

Сенд Траки Dragon Winch

Сенд трак незамінний при русі по пересіченій місцевості. Особливо якщо мова йде про їзду по піску, снігу, бруду. За типом матеріалу виробництва вироби цієї підкатегорії діляться на пластикові, металеві, композитні, гумові (надувні). За типом конструкції - на прості і складні (або модульні). Більшість автомобілістів віддають перевагу саме пластиковим Сенд траками. Це універсальні аксесуари з високоміцного і стійкого на вигин пластику, виконані в форматі прямокутних панелей з отворами по коротким сторонам. Така конфігурація дозволяє використовувати їх також в якості підставки під домкрат або автомобільну лебідку.

Основне призначення виробу - створення підвищенної якості  зчеплення з колесами поверхні на нетиповому покритті яке викликає проблеми в пересуванні . Повернемося до функціональних отворів - за допомогою ланцюгів панелі можна надійно з'єднати між собою. Таким чином довжина доріжки з поліпшеними показниками зчеплення може бути збільшена.

До особливостей Сенд траків Dragon Winch відносяться:

  • стійкість до механічних і ваговим навантаженнь;
  • стійкість до згинання і зламів на нерівній поверхні;
  • малу вагу при здатності витримати вагу навантаженого позашляховика;
  • компактний розмір;
  • наявність зручних ручок для комфорту перенесення.

Наша компанія пропонує вам Сенд траки Dragon Winch в 2-х типових розмірах - шириною 0,31 і 0,33 і довжиною 1,06 і ​​1,18 м відповідно. це універсальні вироби для всіх марок легкових авто і легких позашляховиків, які підбираються залежно від ширини колеса. Вироби 1,06 м добре лягають в легкову колію і підходять також для прокатників. Завдяки невеликому зовнішньому габариту Сенд траками Драгон Вінч дуже просто користуватися. Головне - закладати їх під шини якомога глибше і стежити за тим, щоб вони були максимально паралельними відносно один одного.

Оцените данный материал: