Офіційне представництво в Україні

Клюзи для кевларокго (синтетичного) тросаКлюз для троса 9000 - 14000 lbs

Клюз для троса 9000 - 14000 lbs

Клюз для лебідки служить для пропускання і зменшення перетирання буксирного троса. Використовується як напрямні ролики для синтетичного троса.Розмір вікна для троса - 18,5 смВідстань між болт..

$85 (2 380грн. без пдв)

Клюз для троса ATV

Клюз для троса ATV

Клюз для лебідки служить для пропускання і зменшення перетирання буксирного троса. Використовується як напрямні ролики для синтетичного троса.Розмір вікна для троса-7,5 смВідстань між болтами..

$54 (1 512грн. без пдв)

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Клюзи для кевларокго (синтетичного) троса

Клюзи для лебідок Dragon Winch - особливості і переваги

У конструкції перших автомобільних лебідок, оснащених сталевим тросом, як прототип лебідочних клюзів, використовувались щілини, розташовані в громіздких бамперах. Самі термін «клюз» в мову автолюбителів увійшов з побуту моряків, де цим словом називали отвір, призначене для пропускання каната або якірного ланцюга.

Клюзи для лебідок  - переваги і класифікація

З того моменту як в лебідці знайшов застосування синтетичний трос, клюзи стали необхідними комплектуючими - без них не обійдуться ні автомобільні лебідки, ні промислові, ні ручні. За своєю функцією це напвляюча для троса, яка використовується для його безперебійного ковзання. Якісний клюз не дає тросу застрявати і тим самим забезпечує стабільність роботи лебідки. Сьогодні їх виготовляють з алюмінію - цей матеріал добре ковзає по синтетичному тросу.

Переваги клюзів

Дані вироби відрізняються рядом переваг:

  • мають легку вагу;
  • надійні і довговічні;
  • мають доступну вартість.

Зменшення перетирання тросу - одна з функцій клюза, яка сприяє продовженню терміну експлуатації. За допомогою анодування вироби можуть мати забарвлення різних кольорів, проте виробник Dragon Winch випускає клюзи стандартного металевого відтінку.

Види клюзів

Головна відмінність клюзів Dragon Winch криється в їх ширині.

Вони бувають двох розмірів:

  • «Квадроціклетні» - для ATV;
  • стандартні - для звичайних лебідок;

При купівлі варто звертати увагу на розмір вікна для троса і відстань між болтами - перший параметр повинен відповідати ширині тросу. Важливою характеристикою є радіус заокруглення з двох сторін пластини - у виробника Dragon Winch він однаковий, що дозволяє під час намотування троса на крайні витки уникнути його стирання.

Клюзи або ролики

Якщо власник лебідки вирішив сталевий трос поміняти на синтетичний, разом з цим слід виконати заміну роликових напрвляючих на клюзи. У разі якщо в комплектації лебідки так і залишаться ролики, вони швидко виведуть синтетичний трос з ладу, оскільки будуть «закушувати» його в кутах між роликами.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ КЛЮЗІВ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Виробник Dragon Winch, продукцію якого представляє наша компанія, випускає клюзи, комплектуючі промислові, ручні і гідравлічні лебідки. Є також клюзи на лебідки для квадроциклів і евакуаторів.

Висока якість продукції і доступна ціна - незаперечні переваги купівлі в нашому інтернет-магазині. В разі, якщо виникне питання - відповіді на них можна отримати у кваліфікованих співробітників нашої компанії, які знають про лебідках Dragon Winch і їх комплектуючих все. Придбати клюзи або інший товар можна з гарантією якості і оперативною доставкою зручним для покупця способом. Придбання лебідок або комплектуючих до них в нашій компанії - це гарантія надійності, якості та довговічності їх служби.

Оцените данный материал: