Офіційне представництво в Україні

Установчі платформи для лебідкиУстановча платформа для ATV

Установча платформа для ATV

..

$19 (532грн. без пдв)

Установча платформа переносна

Установча платформа переносна...

..

$86 (2 408грн. без пдв)

Установча платформа універсальна

Установча платформа універсальна...

Плита монтажна 4x4 універсальна (10000-14000)..

$66 (1 848грн. без пдв)

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Установчі платформи для лебідки

Установчі платформи для лебідки

Найбільш потрібними в оснащенні квадроциклів, позашляховиків і інших моделей авто для руху по пересіченій місцевості є електричні лебідки. Більшість з них призначені для агрегатування в конструкцію автомобіля, тобто, монтаж безпосередньо поблизу джерела енергії (акумулятора).

Щоб процес встановлення був максимально простим і ефективним, наша компанія пропонує вам купити установчі платформи для лебідок одного з наступних видів:

  • для ATV;
  • універсальні;
  • переносні.

Що стосується першого різновиду, це полегшена компактна модель, сумісна практично з усіма типами лебідок для квадроциклів. Вона виготовлена ​​з практичного і невибагливого у догляді матеріалу, відрізняється довговічністю і високою стійкістю до основних типів зовнішнього впливу. Розрахована на розміщення обладнання вагою не більше 13-15 кг.

Установчі платформи для лебідок універсального типу спроектовані таким чином, щоб їх можна було без проблем і за короткий час впровадити в комплектацію позашляховика або пікапа. Витримують обладнання вагою до 45 кг. Вони володіють уніфікованим розміром і комплектуються набором кріплень для збірки. Слід зазначити високі стандарти проектування - при монтажі немає необхідності свердління додаткових отворів і серйозного втручання в цілісність кузова.

Переносні установчі платформи призначені, як випливає з назви, для переносних лебідок. Вони володіють типовими розмірами і застосовуються для вирівнювання вихідної поверхні. При установці електричний або гідравлічної лебідки поверх такої плити обладнання знаходить велику стійкість і характеризується стабільністю роботи на весь період змотування троса.


Оцените данный материал: