Офіційне представництво в Україні

Стропи Dragon WinchСтропа  1,5 m 4 T

Стропа Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферахв середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхгосподарствілісової промисловості та ін.Вибір строп залежить від специфік..

$20 (840грн. без пдв)

Стропа  9 m 8 T

Стропа (буксирна) Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір стро..

$38 (1 596грн. без пдв)

Стропа 1,5 m 9 T

Стропа Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір строп залежить ..

$22 (924грн. без пдв)

Стропа 20 m 5 T

Стропа (подовжувач) Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір ст..

$63 (2 646грн. без пдв)

Стропа 3 m 9 T

Стропа Dragon Winch може широко використовуватися в різних сферах:в середовищі бездоріжжябудівництвівантажоперевезенняхсільському господарствілісової промисловості та ін.Вибір строп залежить ..

$30 (1 260грн. без пдв)

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Стропи Dragon Winch

Стропи Dragon Winch

Автомобільні стропи виробництва відомої компанії Dragon Winch спочатку призначалися для використання в якості буксирувальних тросів. Вони виготовляються з високоякісного і стійкого до солідного вагового навантаження, синтетичного волокна з високою густотою плетіння кевларової нитки. З точки зору фізичних характеристик, це стрічковий канат стандартної ширини, яскравого помітного навіть в темний час доби кольору, в декількох типорозмірах. Полотно стійке до механічних, вагових, статичних, динамічних, атмосферних, кліматичних, температурних навантажень, впливу вологи і УФ-випромінювання.

Представлені в асортименті нашої компанії стропи Dragon Winch ідеальні для виконання буксирувальних робіт. На відміну від динамічних тросів вони забезпечують постійне тягове зусилля і не розтягуються. Можуть також застосовуватися для комплектації автомобільних лебідок і тягового обладнання інших типів, а також в будівництві, транспортуванні вантажів, сільському господарстві і великому спектрі галузей промисловості.

Основні функції строп Dragon Winch:

  • фіксація вантажу при підйомі і транспортуванні;
  • захист від пошкоджень;
  • буксир.

При незначній вазі самої стропи, вона здатна витримувати солідне вагове навантаження. Так, в нашому асортименті представлені моделі довжиною 1, 3, 9 і 20 м розраховані на вагу від 4 до 9 тонн. Слід зазначити також високі показники гладкості поверхні канатів цього типу. Навіть при тісному або постійному контакті з кузовом авто ризик ушкоджень зведений до нуля. Зверніть увагу - використовувати трос на межі можливостей і при перевищенні граничної задекларованої виробником маси - вкрай не рекомендовано.

Оцените данный материал: