Офіційне представництво в Україні

Домкрати Dragon WinchДомкрат повітряний 3 т

Домкрат повітряний Dragon Winch 3тПовітряний домкрат Dragon Winch допоможе, якщо ваш автомобіль застряг в калюжах, коліях, ярах. Незамінний пристрій при проколи коліс. Домкрат повітряний Drag..

$214 (8 988грн. без пдв)

Домкрат повітряний 4т

Повітряний домкрат Dragon Winch допоможе, якщо ваш автомобіль застряг в калюжах, коліях, ярах. Незамінний пристрій при проколи коліс. Домкрат повітряний Dragon Winch призначений для..

$195 (8 190грн. без пдв)

Домкрат рейковий 48"

Рейковий домкрат Dragon Winch один із самих практичних аксесуарів. Він може бути використаний в ситуаціях, коли необхідно підняти, опустити, штовхнути, затиснути, перемістити і багато іншого...

$131 (5 502грн. без пдв)

Домкрат рейковий 60"

Рейковий домкрат Dragon Winch розроблений спеціально для людей, які працюють з важким вантажем. Завдяки своїм універсальним можливостям його можна використовувати в різних ситуаціях.висока ва..

$142 (5 964грн. без пдв)

Підставка (п'ята) для домкрата Dragon Winch

Підставка для домкрата виготовлена з високоміцного пластика і зроблена спеціально для фіксації і страховки домкрата Dragon Winch. Незамінний аксесуар, якщо потрібно залишити автомобіль на дов..

$40 (1 680грн. без пдв)

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Домкрати Dragon Winch

Домкрати Dragon Winch

Домкратом називають універсальне компактний пристрій, призначений для підйому різних вантажів в вертикальній площині. На відміну від автомобільної лебідки цей інструмент характеризується меншою граничної висотою підйому і специфікою використання. Він незамінний в разі, якщо легкий позашляховик або легкове авто застрягло в глибокій калюжі, невеликому яру або колії. Також не обійтися без нього в разі потреби заміни колеса.

Сьогодні ми пропонуємо вам 2 найбільш практичні різновиди домкратів:

  • повітряні;
  • рейкові.

Повітряний домкрат володіє солідної вантажопідйомністю. Найбільш популярними вважаються пристрої, розраховані на вагове навантаження 3 і 4 тонни. Цей різновид відрізняється оригінальністю конструкції. Компактна в складеному вигляді щільна оболонка швидко накачується від вихлопної труби і одночасно піднімає авто в тих місцях, до яких необхідно отримати доступ. Висота підйому становить близько 60 см. Цього цілком достатньо для діагностики днища, зміни колеса і облаштування своєрідного трампліну при вгрузанні. На відміну від класичного рейкового домкрата, повітряний характеризується більшою площею контакту з грунтом. Це дозволяє застосовувати його також на піщаній або в'язкій місцевості.

Рейковий домкрат дійсно вважається універсальним аксесуаром. Завдяки особливостям проектування він дозволяє виконувати цілий ряд дій. З його допомогою можна піднімати, опускати, тягнути, буксирувати на невелику відстань, штовхати вантажі і предмети вагою до 3 тонн.

Також в асортименті нашої компанії ви можете купити недорого такий аксесуар, як підставка для рейкового домкрата. Цей елемент гарантує надійну фіксацію інструменту в необхідному положенні. Особливо вона знадобиться в тому випадку, якщо авто необхідно залишити в піднесеному стані на тривалий час.

Оцените данный материал: