Офіційне представництво в Україні

Блоки для троса лебідки Dragon WinchБлок для троса такелажний 10 т

Універсальний блок для лебідок Dragon Winch з тяговим зусиллям 8000-20000lbs відповідає високим стандартам, якості та надійності. Цей аксесуар призначений для простоти використання джиперами ..

$46 (1 932грн. без пдв)

Блок для троса такелажний 15 т

Універсальний блок для лебідок Dragon Winch з тяговим зусиллям 8000-20000lbs відповідає високим стандартам, якості та надійності. Цей аксесуар призначений для простоти використання джиперами ..

$122 (5 124грн. без пдв)

Блок для троса такелажний 8 т

Універсальний блок для лебідок Dragon Winch з тяговим зусиллям 8000-20000lbs відповідає високим стандартам, якості та надійності. Цей аксесуар призначений для простоти використання джиперами ..

$39 (1 638грн. без пдв)

Блок для троса такелажний ATV 4 т

Блок універсальний для лебідок Dragon Winch з тяговим зусиллям 2000-4500lbs відповідає високим стандартам, якості та надійності. Незамінний аксесуар дозволяє збільшити тягове зусилля в 2 рази..

$33 (1 386грн. без пдв)

Блок для троса такелажний з гаком

Блок з гаком Dragon Winch є найбільш популярним вантажопідйомним аксесуаром. Використовується як комплектує елемент поліспастний систем, ATV і промислових лебідок. Має дуже міцний корпус з ту..

$19 (798грн. без пдв)

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Блоки для троса лебідки Dragon Winch

Блоки такелажні Dragon Winch - види, особливості, сфера застосування

Такелаж - це підняття вантажів при вантажно-розвантажувальних роботах, під час яких використовуються спеціальні пристосування. Використання таких помічників доцільно у випадках нестандартних, габаритних або незручних вантажів. До допоміжних пристосування, необхідних для таких робіт, відносяться лебідка, блоки, трос, ланцюги, гаки й поліспасти і інші засоби, що полегшують працю людини.

Блоки такелажні DRAGON WINCH - Сфера застосування та переваги

Даний аксесуар призначений для зміни напрямку каната в лебідці, і зменшення зусиль, докладених людьми при виконанні такелажних робіт.

Сфера застосування

Їх широко використовують, встановлюючи на електричні талі, а в домашніх умовах їх застосовують в вантажно-розвантажувальних роботах - блоки легко встановлюються на ручні лебідки. Крім цього, блоки такелажні часто виручають автолюбителів - їх застосовують спільно з автомобільними лебідками під час витягування машини з бруду

Переваги такелажних блоків

Дані вироби від виробника Dragon Winch відрізняються від аналогів низку переваг:

 1. універсальні - підходять для металевого і синтетичного видів троса;
 2. виконують підсилення лебідки в 2 рази;
 3. полегшують виконання вантажно-розвантажувальних робіт;
 4. збільшують термін служби лебідки.

Блоки такелажні Dragon Winch відрізняються високою міцністю, тому мають тривалий термін служби. Їх бічні пластини мають цільну конструкцію - зроблені з нержавіючої сталі литним способом і з'єднані для більшої міцності болтами.

Види блоків

Даний аксесуар лебідки в першу чергу ділиться на види залежно сфери застосування - є блоки для автомобільних, ручних, промислових, гідравлічних лебідок, поліспастний систем, ATV. Також блоки діляться на види залежно від тягового зусилля і вантажопідйомності - на нашому сайті можна придбати блоки з максимальним навантаженням 1 т, 4 т і 8 т.

При покупці потрібно звертати увагу і на ширину троса - блоки мають великий діапазон використання, однак не є універсальними.

Розрізняють блоки для троса:

 • вузького - до 6 мм;
 • середнього - 4-8 мм;
 • широкого - 6-12 мм.

За формою блоки діляться на вироби стандартної форми з гаком - останні мають у своїй конструкції ролик для установки каната.

Переваги покупки блоків такелажних в нашому інтернет-магазині

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором польського бренду Dragon Winch, Який виробляє якісні автомобільні та інші типи лебідок, а також комплектуючі до них. На нашому сайті Представлені оригінальні блоки такелажні від даного виробника, які відповідають критеріям якості і надійності, і легко встановлюються на різні типи лебідок Dragon Winch. У нашому інтернет-магазині можна купити блоки універсальні різної форми - з гаком або без нього, з максимальним навантаженням одна, чотири і вісім тонн.

Переваги покупки товару у нас:

 • брендова якість;
 • оперативна доставка по всій Україні;
 • безкоштовні консультації фахівців;
 • доступна ціна.

Купівля лебідок і комплектуючих до них в нашому інтернет-магазині - це гарантія якості і довговічності їх служби.

Оцените данный материал: