Офіційне представництво в Україні

Пульти керування для лебідкиПоказано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Пульти керування для лебідки

Зручність у використанні електричної або автомобільної лебідки полягає не тільки в практично повній автоматизації процесів підйому і переміщення вантажу. Більшість сучасних моделей, в тому числі і представлені в нашому асортименті лебідки Dragon Winch, комплектуються системами дистанційного керування. При більш ніж простій конструкції вони суттєво спрощують процес управління і роблять роботи безпечнішими, так як ви можете перебувати на певній відстані від місця їх проведення.

Особливості систем керування

Системами дистанційного керування можуть комплектуватися також деякі гідравлічні моделі, а також лебідки для квадроциклів.

Різновиди

У продуктовій лінійці більшості брендів-виробників, в тому числі і у запропонованій продукції Dragon Winch, керуючі системи представлені:

  1. універсальними пультами дистанційного керування, які можна адаптувати для управління будь-якої сумісної моделлю;
  2. повноцінними блоками управління, призначеними для повної заміна системи дистанційного керування.

Пульт може бути дротовим або бездротовим. Перший тип надійніший при використанні лебідки протягом тривалого часу, так як завжди підключений безпосередньо до неї. З мінусів - тільки просторове обмеження, що визначається довжиною шнура. Бездротові пульти більш зручні, тому що не обмежують ваші переміщення в рамках радіусу дії. Проте, при роботі з ними слід стежити за рівнем заряду акумулятора.

Особливості блоку керування

Блок керування - це вже повністю укомплектований механізм, що поміщається в отвір для нього сумісної моделі.

До складу комплекту блоку управління входять:

  • корпусне пристрій;
  • мулові кабелі для підключення до лебідки;
  • реле;
  • 2 пульта - дротової і бездротової.

Зручність покупки вже зібраного блоку в наявності. Всі його елементи ідеально сумісні між собою, а заводська збірка гарантує злагодженість роботи механізму і його довговічність.

Параметри вибору

Вибираючи блок управління, зверніть увагу на наступні його характеристики:

  • сумісність з вашою моделлю лебідки;
  • якість корпусу і збірки в цілому;
  • комплектацію пультами і їх конфігурацію - систему важеля або кнопкову (друга більш зручна, але і менш надійна), дротову або бездротову.

З пультами справа йде трохи простіше. Вони в більшості випадків універсальні і комплектуються стандартними роз'ємами для зручного підключення практично до будь-якого основного блоку.

Переваги пультів керування Dragon Winch

Як і вся продукція польської компанії Dragon Winch, пульти і блоки керування лебідками ретельно спроектовані. У процесі виробництва використовуються тільки високоякісні матеріали, дизайн і комплектація виконуються із застосуванням принципів ергономіки.

Конструктори і розробники постійно працюють над вдосконаленням використовуваних технологій і постійно покращують якість своїх продуктів. Звичайно ж, всі пропоновані нами моделі сумісні з лебідками Dragon Winch.

Оцените данный материал: