Офіційне представництво в Україні

Вимикачі маси лебідкиВимикач маси 8000 - 20000

Вимикач маси 8000 - 20000

..

$23 (651грн.)

Вимикач маси ATV

Вимикач маси ATV

..

$21 (594грн.)

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Вимикачі маси лебідки

Вимикачі маси для лебідок Dragon Winch

Вимикачі маси - це пристрій повного знеструмлення, яким комплектуються в основному автомобільні лебідки електричного типу. Його головним призначенням є забезпечення безпеки. Електрична автомобільна лебідка працює від прикурювача або альтернативного джерела енергії, тобто, протягом усього відрізка робочого часу її живить електричний струм з досить високою напругою. Якщо лебідка з якихось причин виходить з ладу і при цьому є підключеної до джерела енергії, вимикач маси повністю знеструмить пристрій для безпечного відключення і демонтажу.

Основні особливості

Сам по собі вимикач маси - це комутаторної пристрій, який встановлюється на плюсовий провід самої автомобільної лебідки і агрегатується до основного живильного кабелю.

Різновиди

Вимикачі маси в залежності від типу конструкції бувають:
  • електромагнітними - це потужні продуктивні пристрої, які застосовуються для комплектації призначених для експлуатації у важких умовах лебідок (для вантажних авто, спецтехніки і т.д.);
  • електронними - універсальні моделі з тиристорами, якими комплектують класичні автомобільні лебідки та лебідки для квадрациклів  

Улаштування вимикача маси

Ця запчастина відрізняється невеликими розмірами, корпус переважно циліндричний. В ньому:
  • електромагнітний вузол якірно-штокового типу з двома перспективними ток на обмотку клемами;
  • пристрій контактного типу;
  • фіксатор, що передає контактного пристрою зусилля.
Коли на обмотку електричного вузла надходить короткочасний струм, відбувається втягування якоря, а шток впливає за допомогою фіксатора на контактний блок і призводить його в робочий стан.
Таке просте на вигляд пристрій повністю контролює процес проходження струму по електро-ланцюга лебідки і повністю припиняє його при виникненні нештатної ситуації - нестабільності напруги, поломки, перевантаження і т.д.

Типові несправності

Вимикач маси характеризується тривалим терміном експлуатації зважаючи на простоту і надійності конструкції. Фактично, він може працювати роками, проте його слід захищати від вологи і забруднень. При тривалому або постійно контакті з ними можуть розвинутися корозійні процеси і погіршення контакту з клемами. На ранніх стадіях спосіб чистки досить простий.
Іноді спостерігається також поломка фіксатора або деформація якірного штока - в цьому випадку простіше і дешевше повністю замінити цю запчастину.

Вимикачі маси Dragon Winch

У нашому асортименті представлені універсальні вимикачі маси для автомобільних лебідок і спрощені модифікації для ATV. Вони виготовляються з високоякісних сучасних матеріалів і повністю сумісні з більшістю моделей електричних лебідок виробництва Драгон Вінч.
Крім простоти у використанні їх відрізняє також збільшений в порівнянні з іншими універсальними аналогами термін служби. Це пояснюється застосуванням в процесі виробництва новітніх технологій та конструкторських рішень, що забезпечують надійність і довговічність.
Оцените данный материал: