Офіційне представництво в Україні

Компресори Dragon WinchКомпресор DWK-D HD

Цей аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, щоб служити вам довгі роки. Компресор DWK - DHD розроблений з використанням найсучасніших технологій. Відмінна якість за доступною ціною...

$156 (6 552грн. без пдв)

Компресор DWK-M

Компресор Dragon Winch - M розроблений з точністю і функціональністю. Цей аксесуар забезпечує високу продуктивність і простоту у використанні.У комплект входитькомпресорвбудований манометреле..

$42 (1 764грн. без пдв)

Компресор DWK-S

Цей аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, щоб служити вам довгі роки. Компресор DWK - S розроблений з використанням найсучасніших технологій. Відмінна якість за доступною ціною.У ..

$79 (3 318грн. без пдв)

Компресор DWK-S LED

Компресор Dragon Winch - S LED розроблений з точністю і функціональністю. Цей аксесуар забезпечує високу продуктивність і простоту у використанні.У комплект входитькомпресорспіральний кабель ..

$79 (3 318грн. без пдв)

Компресор T HD

Цей аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, щоб служити вам довгі роки. Компресор T HD розроблений з використанням найсучасніших технологій. Відмінна якість за доступною ціною.У ком..

$167 (7 014грн. без пдв)

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Компресори Dragon Winch

КОМПРЕСОРИ DRAGON WINCH - ВИДИ, ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ

Коли спустило колесо - це прикра ситуація, з якою стикався кожен водій. І добре, якщо автомобіль з невеликими колесами - їх накачування насосом займе не багато часу. Зовсім інша справа позашляховик або пікап. Для економії сил, часу, а, головне, нервів коштує придбати автомобільний компресор.

Як правильно підібрати компресор до автомобіля

На ринку представлено безліч автокомпресорів з різною потужністю, вагою і габаритами - недосвідчений автолюбитель може розгубитися під час купівлі. Щоб не помилитися при виборі, потрібно зіставити свої запити з фінансовими можливостями і характеристиками свого автомобіля.

Потрібно враховувати:

  1. Тип пристрою.
  2. Потужність і продуктивність.
  3. Тип підключення.
  4. Додаткові функції.

Важливим фактором при виборі є виробник - польський бренд Dragon Winch, продукція якого представлена ​​в нашому інтернет-магазині, відомий високою якістю, високою технологічністю і надійністю товарів, що випускаються.

ХАРАКТИРИСТИКИ АВТОМОБІЛЬНОГО КОМПРЕСОСРА

види компресорів

За принципом роботи компресори діляться на:

  • мембранні;
  • поршневі.

Мембранний механізм використовується в недорогих виробах з малою потужністю. Він має ряд недоліків - підвищену гучність, невелику продуктивність, і «боїться» сильних морозів. Поршневі моделі позбавлені вищеперелічених недоліків, але потребують періодичних перерв в роботі для охолодження.

Продуктивність і потужність

Продуктивність і потужність характеризує, скільки літрів повітря і під яким тиском здатний подати механізм. Перший параметр визначає, скільки літрів повітря на хвилину здатний перекачати насос, а другий - під яким тиском.

типи підключення

Виробники випускають автокомпрессори, підключати які можна одним із способів:

• через прикурювач - використовують для малопотужних моделей;

• від акумулятора за допомогою проводів - використовують для більш потужних виробів.

Додаткові опції

Наявність додаткових функцій робить користування автокомпресора більш комфортним. Безумовно, що додаткова комплектація підвищує вартість виробу.

До додаткових опцій відносяться:

  • ліхтарик - незамінна річ при зміні колеса в темну пору доби;
  • обмежувач - зупинить компресор при досягненні зазначеного тиску, дозволяє повністю автоматизувати процес накачування;
  • перехідники - дозволить надувати не тільки колеса машини, але і інші предмети під час активного відпочинку;
  • реверс - дає можливість викачувати повітря з човна, матраца або батута.

ОСОБЛИВОСТІ КОМПРЕСОРІВ DRAGON WINCH

Польська компанія Dragon Winch спеціалізується на випуску аксесуарів для позашляховиків, тому в її асортименті немає дешевих і малопотужних виробів. Вся продукція відрізняється надійністю, гарною продуктивністю і надійної техподдержкой через офіційні представництва. У нашому інтернет-магазині можна придбати моделі, у виробництві яких використані сучасні інноваційні технології, тому дані компресори відповідають всім вимогам сучасних автолюбителів.

У нас можна купити автомобільні компресори з продуктивністю 27л, 60л і 150 л, що працюють від живлення з напругою 12 В, з максимальним тиском 140-150 PSI. Вага представлених моделей від 3 до 8 кг, невеликі габарити дозволяють возити компресор з собою в багажнику постійно. На додаток до компресора власнику позашляховиків і інших автомобілів варто доглянути надійні і якісні автомобільні електричні лебідки,  і гідравлічні, також лебідки для ATV та інші.

Переваги купівлі товару у нас - доступні ціни, гарантія від виробника, доставка по всій Україні. Авто компресори Dragon Winch не підведуть своїх власників ні в яких умовах, а також порадують тривалим терміном служби - робіть ставку на якість.


Оцените данный материал: