Офіційне представництво в Україні

Тельфери електричні Dragon WinchТельфер електричний DWI 125 / 250

Тельфер електричний DWI 125 / 250

Застосування: Тельфер електричний Dragon Winch DWI 125/250 незамінна в процесі виконання ряду ремонтних робіт. Уніфікована конструкція виробу дозволяє використовувати його як в закритих прим..

$150 (4 200грн. без пдв)

Тельфер електричний DWI 300 / 600

Тельфер електричний DWI 300 / 600

Застосування:     Тельфер електричний DWI 300/600 володіє солідною вантажопідйомністю. Відповідно на одиничному тросі або при використанні блоку вона з легкістю переміщує на..

$210 (5 880грн. без пдв)

Тельфер електричний DWI 400 / 800

Тельфер електричний DWI 400 / 800

Застосування: Тельфер електричний DWI 400 / 800 використовується для підйому і вертикального переміщення вантажів вагою до 800 кг (при використанні блоку, на одиничному канаті - не більше 40..

$235 (6 580грн. без пдв)

Тельфер електричний DWI 500 / 990

Тельфер електричний DWI 500 / 990

Застосування: Тельфер електричний DWI 500 / 990 - одна з найбільш затребуваних в своєму сегменті моделей. До її відмінних рис відносять збільшений ресурс - при використанні блоку вона може п..

$390 (10 920грн. без пдв)

Візок для тельфера механічний 0,5 т

Візок для тельфера механічний 0,5 т ...

Застосування:    ..

$122 (3 416грн. без пдв)

Візок для тельфера механічний 1т

Візок для тельфера механічний 1т...

Застосування: ..

$140 (3 920грн. без пдв)

Візок для тельфера 0,5 т

Візок для тельфера 0,5 т

Застосування: ..

$219 (6 132грн. без пдв)

Візок для тельфера електричний 1 т

Візок для тельфера електричний 1 т...

Застосування: ..

$228 (6 384грн. без пдв)

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Тельфери електричні Dragon Winch

Тельфери або промислові лебідки - це велика категорія обладнання, призначеного для переміщення вантажів у вертикальному і горизонтальному напрямках. При класичної барабанної конструкції вони відрізняються різним тяговим зусиллям, і потужністю. Спільною рисою застосовуваного в промисловості тягового обладнання є комплектація електромотором. Це дозволяє автоматизувати ключові процеси, прискорити їх і зробити більш безпечними.

Особливості електричних тельферів

Промислові лебідки або електричні тельфери відрізняються досить невисокою тягової потужністю. Як правило, вона становить 125 ... 2000 кг, а цього цілком достатньо для виконання широкого спектру вантажно-розвантажувальних робіт в залежності від спеціалізації підприємства. Затребувані також і механічні аналоги, які при високих експлуатаційних характеристиках відрізняються і вражаючою продуктивністю.


Різновиди

У сегменті електро тельферів уваги заслуговують наступні кілька видів обладнання:

 1. Тягові агрегати часто входять в конструкцію різної будівельної техніки і застосовуються в комплексі підйомно-транспортних робіт. Головною конструктивною особливістю цього типу механізмів відносять можливість кріплення до будь-якого типу поверхні - горизонтальному або вертикальному.
 2. Маневрові лебідки оснащуються 1 або 2 барабанами і застосовуються в основному в залізничній галузі для зміни рухомого складу поїздів, завантаження-вивантаження вагонів і т.д., так як працюють тільки в горизонтальному напрямку.
 3. Бурові моделі використовуються на бурових майданчиках для підйому інструментів і обладнання, а також монтажу та демонтажу обсадних труб.
 4. Скреперні лебідки застосовуються в умовах відкритих і закритих розробок, можуть також використовуватися під землею.
 5. Шахтні моделі призначені для виконання навантажувальних і монтажних робіт безпосередньо в шахтах.

Області застосування

Простота конструкції і наявність в комплектації будь-якої сучасної моделі зручного блоку управління зробили процес застосування промислових лебідок простим і зручним. Крім підвищення продуктивності праці оператора вони мінімізують фізичні зусилля, що дозволяє використовувати їх в таких галузях, як:

 • гірська і розробна промисловість;
 • автомобілі - і суднобудування;
 • цивільне, інженерне і дорожнє будівництво;
 • оснащення промислових і виробничих підприємств, складських комплексів;
 • кар'єрні і шахтні роботи;
 • сервісні зони транспортних засобів (порти, доки, майстерні);
 • комплектація будівельного обладнання (екскаваторів, бетономішалок, бурів і т.д.).

Електричні тельфери Dragon Winch

Польський виробник промислових лебідок Dragon Winch хоч і є одним з наймолодших у відповідному сегменті ринку, вже встиг стати лідером. Устаткування виробництва Драгон Вінч представлено найобширнішим модельним рядом. Зокрема, в сегменті промислових лебідок ви знайдете моделі різної продуктивності, що дозволяє виконувати будь-який тип робіт з максимальною ефективністю.

Типи обладнання Драгон Вінч

Промисловий сегмент обладнання Dragon Winch представлений двома основними модифікаціями:

 • лебідками;
 • візками.

Промислові електричні лебідки Dragon Winch комплектуються електромоторами значної потужності, автоматичними гальмівними системами і пультами дистанційного керування. Головна відмінна риса - можливість регулювання тягової потужності при використанні одиничного каната або блоку. Залежно від цього відповідно збільшується тягове зусилля, але пропорційно скорочується гранично допустима довжина використання тросу і швидкість підйому.

Візки електричного і механічного типу відповідно з автоматичним або ручним керуванням призначені для роботи в складних умовах, в яких велике значення приділяється маневреності обладнання. Такі агрегати оснащені функціональною колісною базою і можуть використовуватися в парі з будь-яким іншим обладнанням. Вантажопідйомність таких пристроїв становить 500 ... 1000 кг.

Оцените данный материал: