Офіційне представництво в Україні

Dragon Winch - офіційне представництво Dragon Winch в Україні

Не так давно на ринку лебідок для автомобілів і позашляховиків з'явилася новинка - автолебідки Dragon Winch. Їх виробляє польська компанія DRAGON WINCH, яка несподівано прийшла на цей своєрідний і вже сформований світовий ринок, де досить швидко зайняла своє гідне місце, потіснивши, при цьому, вже досить відомі бренди з Америки, країн Європи та Азії. Цей стрімкий прорив фахівці і менеджери компанії DRAGON WINCH приписують блискуче відпрацьованою конструкцією, високою експлуатаційною надійністю автомобільних лебідок Dragon Winch і передовими технологіями, що використовуються при їх виробництві.

Головними принципами роботи компанії DRAGON WINCH є:

  • постійна робота над удосконаленням конструкції,
  • пошук нових прогресивних рішень,
  • застосування інноваційних технологій.

Знову розробляються конструкції автомобільних і промислових лебідок Dragon Winch відпрацьовуються на випробувальних стендах з навантаженнями, які перевищують реальні, що гарантує їх високу надійність і якість, а також забезпечує добре ім'я продукції, що випускається під брендом DRAGON WINCH.

Компанією DRAGON WINCH створена розгалужена по всьому світу дилерська мережа і сервісні підприємства, що займаються просуванням торгової марки DRAGON WINCH, реалізацією продукції, що випускається, сервісним обслуговуванням і ремонтом.

Федеральне агентство Сполучених Штатів з обліку і реєстрації товарних знаків видало 31 грудня 2010 компанії DRAGON WINCH, реєстраційне свідоцтво № 79094762 на фірмовий товарний знак «DRAGON WINCH».

Компанія DRAGON WINCH розташована в Польщі, м Краків. Вона має у своєму розпорядженні власні виробничі потужності, оснащеними найсучаснішим високотехнологічним ливарним, зварювальним і металообробних обладнанням. Крім того, у компанії DRAGON WINCH є спеціалізований конструкторсько-технологічний центр з проведення НДДКР, який розробляє і впроваджує у виробництво нові моделі лебідок і супутні аксесуари до них.

Просуваючи свій бренд, і успішно завойовуючи ринок збуту продукції, компанія DRAGON WINCH велику увагу приділяє популяризації спортивного застосування позашляховиків, організації змагань найвищого рівня з екстремальних перегонів позашляховиків і проведення їх на складних трасах. Вона є спонсором і організатором таких заходів в Польщі, Європі, а також в деяких країнах СНД.

Dragon Winch Ukraine

Торгова марка Dragon Winch представлена ​​на ринку України вже близько 10 років. І цей факт є досить показовим для бренду, так як тривалість життєдіяльності Dragon Winch Ukraine є головним підтвердженням затребуваності на ринку електричних лебідок. Прихильність споживачів Dragon Winch заробив по ряду причин, основні з яких це оптимальне співвідношення якості і ціни, різноманітність вибору серед технологічних серій і тонажу, сервіс і гарантія на продукцію. Компанія Dragon Winch має в своєму асортименті унікальні позиції, що не мають аналогів в модельній лінійці конкурентів і що ще більш похвально, технологи та інженери компанії постійно працюють над новими інноваційними рішеннями для підвищення якості і надійності своєї продукції.

Єдиним офіційним представником на ТМ Dragon Winch території України є група компаній VNEDOROGNIK.UA. Компанія займається просуванням бренду, дистрибуцією і формуванням дилерської мережі, роботою з кінцевим споживачем, сервісними та гарантійними обслуговуванням. Ми постійно працюємо над підвищенням привабливості бренду, що включає в себе сформований повноцінний склад продукції з регулярним поповненням залишків, отримання зворотного зв'язку від споживачів, контроль якості та виконання гарантійних зобов'язань, боротьба з підробками та несанкціонованим використанням ТМ Dragon Winch.

Ми завжди відкриті до співпраці і знаходимося в постійному пошуку нових рішень і партнерів!
Оцените данный материал: