Офіційне представництво в Україні

Ручні лебідки Dragon WinchЛебідка ручна DWK-O 12 HD

Лебідка ручна DWK-O 12 HD

Тягове зусилля:
1200Ibs/540кг

Застосування:        Ручна лебідка DWK-O 12 HD - це барабанний механізм з міцною сталевою конструкцією, який призначений для витягування невеликих човнів, мотоц..

$68 (1 904грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK-O 18 HD

Лебідка ручна DWK-O 18 HD

Тягове зусилля:
1800Ibs/810кг

Застосування:       учная лебідка DWK-O 18 HD виготовлена ​​з практичною і надійною високоякісної сталі, завдяки чому, має міцну конструкцію, призначеної для витягува..

$127 (3 556грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK-O 26 HD

Лебідка ручна DWK-O 26 HD

Тягове зусилля:
2600Ibs/1200 кг

Застосування:        Ручна лебідка DWK-O 26 HD серед інших механічних тягачів Dragon Winch, по праву вважається однією з найбільш затребуваних, так як завдяки солідн..

$223 (6 244грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK-O 8 HD

Лебідка ручна DWK-O 8 HD

Тягове зусилля:
800Ibs/360кг

Застосування:        Лебідка ручна DWK-O 8 HD - це барабанний механізм універсального типу. Показник тягового зусилля лебідки в вертикальному напрямку становить 360 ..

$63 (1 764грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK 12

Лебідка ручна DWK 12

Тягове зусилля:
1200Ibs/540кг

Застосування:        Лебідка ручна DWK 12 - це барабанний механізм універсального типу. Показник тягового зусилля лебідки в вертикальному напрямку становить 540 кг. ..

$50 (1 400грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK 12 synthetic

Лебідка ручна DWK 12 synthetic

Тягове зусилля:
1200Ibs/540кг

Застосування:       Лебідка ручна DWK 12 SY - це механічний вантажопідйомник зі значним як для пристроїв цього класу тяговим зусиллям, що становить 540 кг. Цього цілк..

$50 (1 400грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK 16

Лебідка ручна DWK 16

Тягове зусилля:
1600Ibs/720кг

Застосування:       Лебідка ручна DWK 16 виготовлена ​​з практичною і надійною високоякісної сталі. Заводське порошкове фарбування гарантує додатковий захист від коро..

$63 (1 764грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK 16 synthetic

Лебідка ручна DWK 16 synthetic

Тягове зусилля:
1600Ibs/720кг

Застосування:        Лебідка ручна DWK 16 synthetic - одна з найбільш популярних механічних моделей. Агрегат має тягове зусилля до 1 тонни (720 кг) і успішно справля..

$63 (1 764грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK 25

Лебідка ручна DWK 25

Тягове зусилля:
2500Ibs/1100кг

Застосування:        Лебідка ручна DWK 25 в сегменті механічних тягачів по праву вважається однією з найбільш популярних. Високоміцна конструкційна сталь, пофарбован..

$75 (2 100грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK 25 synthetic

Лебідка ручна DWK 25 synthetic

Тягове зусилля:
2500Ibs/1100кг

Применение:        Лебідка ручна DWK 25 synthetic в порівнянні з аналогом з такими ж характеристиками володіє істотною перевагою. Її 10-метровий трос виготовлений з ..

$75 (2 100грн. без пдв)

Лебідка ручна DWK 35 V

Лебідка ручна DWK 35 V

Тягове зусилля:
3500Ibs/1588кг

Лебідка ручна DWK 35 V - одна з найпотужніших на сучасному ринку моделей з солідним тяговим зусиллям понад 1 тонна (1 588 кг). Саме їй віддають перевагу автолюбителі і мандрівники. Вона успіш..

$114 (3 192грн. без пдв)

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Ручні лебідки Dragon Winch

Ручна лебідка - це самий простий і доступний, на разі невисокої вартості вантажопідйомний агрегат. В Україні все більше професіоналів віддають перевагу ручним лебідкам виробництва польського бренду Dragon Winch. Вони славляться безперечною якістю, завдяки використанню новітніх технологій, конструкторських рішень та високоякісних матеріалів.


Особливості ручних лебідок

Відмінною рисою цього типу агрегатів є повністю ручна механічна дія. Їх легко обслуговувати і ремонтувати в разі необхідності, процес роботи з вантажами повністю контролюємий, хоч і вимагає постійної уваги і певних зусиль. У порівнянні з гідравлічними і електричними лебідками ручні комплектуються тросом меншої довжини.

Основні складові ручної лебідки:

 • барабан для намотування входить в комплектацію металевого або канатного троса з гаком;
 • тяговий механізм;
 • гальмівна / фіксуюча система.


Ручні лебідки за типом тягового механізму діляться на:

 • барабанні - самий практичний і зручний у використанні тип, що комплектуються класичним барабаном і крутиться рукояткою;
 • черв'ячні - в конструкції такого пристрою замість барабана використовується так званий нескінченний гвинт, головна перевага - компактність;
 • ричажні - в таких моделях канат або трос простягається через тягової механізм, через що вони використовуються в основному тільки для підйому або спуску вантажу.

Області застосування

Ручні лебідки Dragon Winch використовуються на невеликих будівельних майданчиках, в умовах складських приміщень для вантажно-розвантажувальних робіт, в процесі монтажу різних конструкцій. У сервісних майстерень таке обладнання застосовується для установки або вилучення двигунів, в процесі рихтування кузова. Автолюбителі цінують їх за реальну допомогу в разі виникнення проблем на бездоріжжі. Відсутність необхідності мережевого підключення гарантує їх ефективність в разі, якщо необхідно витягнути забуксувала або потрапив в калюжу автомобіль навіть при розрядженому акумуляторі, прибрати з дороги повалені дерева і навіть викорчувати невеликий пень.


Ручні лебідки Dragon Winch

У нашому асортименті представлені ручні лебідки переважно барабанного типу. Для них характерна підвищена в порівнянні з іншими модифікаціями надійність і безпека у використанні завдяки вбудованому храповику. Цей механізм призначений для запобігання незапланованого спуску вантажу і є своєрідним фіксатором.

Різновиди:

 1. переносні DWP;
 2. барабанні DWK.


  DWP

  DWK

Переносні лебідки DWP

Ці універсальні моделі дещо відрізняються від класичних барабанних. Вони оснащуються корпусом напівзакритого типу з отвором для троса і ручкою-переноскою, конструкція включає також монтажну плиту, кабель живлення для підключення до акумулятора авто і пульт дистанційного керування. Трос розмотується і змотується завдяки роботі вбудованого електроприводу. Головні переваги - можливість використання на будь-якій поверхні без стаціонарної установки і здатність піднімати і переміщати вантажі вагою до 2,2 тонн. Якщо ж доповнити її навіть 1-роликовим блоком, тягове зусилля можна збільшити вдвічі. Ця лебідка має як електричний, так і ручний привід. Основна перевага даної моделі: якщо електричним способом, при тязі лебідка не справляється, є ручне управління, яке значно зменшить навантаження на електропривод. Завдяки цій здатності ці лебідки користуються великим попитом.

ВАЖЛИВО !!! - ручне управління в даній лебідці є як помічник, але не як другий робочий механізм

Класичні лебідки DWK

У цій серії ручних лебідок Dragon Winch представлені моделі з тяговим зусиллям в межах 540-1100 кг і вагою до 5 кг з найпростішої конструкцією - відкритий або закритий барабан, трос, ручка. Конструкція кожного виробу надійна і довговічна, не вимагає постійного догляду. Управління, на відміну від автомобільних і електричних лебідок - виключно ручне. Використовувати їх можна в будь-якій ситуації, в якій не потрібна висока швидкість та значне тягове зусилля.

Оцените данный материал: