Офіційне представництво в Україні

Соленоїди для лебідкиСоленоїд для Highlander 450 / 500А

..

$66 (2 772грн. без пдв)

Соленоїд для Highlander ATV 200 A

..

$49 (2 058грн. без пдв)

Соленоїд для Maverick ATV 120 A

..

$42 (1 764грн. без пдв)

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Соленоїди для лебідки

Особливості та переваги соленоїдів для лебідок Dragon Winch

Хоч як би був крутим позашляховик, і яка б надійна на ньому не була встановлена ​​лебідка - одну запчастина завжди потрібно мати в багажнику про запас. Йдеться про соленоїди або контактори, адже дана деталь зношується швидше за все. Чому потрібно придбати надійні та якісні соленоїди Dragon Winch, про їх особливості та переваги можна дізнатися з нашої статті.

Особливості та переваги соленоїдів

Принцип роботи

Соленоїд - спрощена назва блоку керування перемиканням контактів або простіше контактора, що застосовується в лебідках. За принципом роботи це реле розраховане на потужний струм в сотні ампер. Блоки, що застосовуються в моделях різних виробників, аналогічні, і якщо моделі мають однакову потужність, то вони цілком взаємозамінні.

Види соленоїдів

За потужністю соленоїди Dragon Winch можна розділити:

  • для малопотужних лебідок 120А;
  • для квадроциклів 240 А;
  • для автомобільних лебідок і евакуаторів 450 а.

Крім того, даний вид запчастини різниться за типом підключення до двигуна. У трьох-контактних двигунах - перемикання харчування відбувається між катушками, в двох-контактних двигунах - зміна полюсів живлення.

Чому важливо мати соленоїд про запас

Любителі їзди по бездоріжжю знають, як часто автомобільна лебідка стає єдиним виходом для застряглого автомобіля. Але при частому використанні контакти соленоїда рано чи пізно підгорають, і в якийсь момент перестають спрацьовувати. Заміна контактора займає 10-20 хвилин, і власник позашляховика знову може лебедитися. Якщо ж у власника немає в наявності цього блоку, то без сторонньої допомоги з сільських доріг або болота не вибратися.

Причини виходу з ладу соленоїдів і самостійний ремонт

Фахівці-ремонтники найбільш частими причинами виходу з ладу соленоїдів називають:

  • механічну;
  • хімічну;
  • електричну.

Незважаючи на те, що соленоїди упаковуються виробником в досить міцний пластик, вони не застраховані від руйнування в разі поганого кріплення або сильного удару. Дрібні тріщини при своєчасному виявленні можна заклеїти і загерметизувати. При більш серйозних пошкодженнях рекомендується заміна через неефективність ремонту.

У разі розгерметизації або пошкодження корпусу, волога і бруд призводять до окислення і корозії контактів і інших вузлів контактора. При незначному окисленні контакти можна зачистити і залудити. Але це лише тимчасовий варіант і по можливості запчастини слід замінити.

При регулярному використанні при частому спрацюванні контакти з часом підгорають і перестають виконувати свої функції. Внаслідок виникнення електричної дуги між контактами вони можуть «залипнути» і не відключаться. У випадку з контактами зачистка допоможе лише на час «оживити» лебідку, так що при першій же можливості варто купити новий соленоїд.

Переваги покупки соленоїдів в нашому інтернет-магазині

Тим, хто шукає якісні соленоїди від відомого польського бренду Dragon Winch, існує можливість оформити покупку на нашому сайті. У нас можна купити цю запчастину для лебідок будь-якої потужності - від 120 А до 500 А, які задовольнять потреби як автолюбителів, фахівців СТО, приватних власників.

Переваги купівлі у нас:

  • оригінальний товар від відомого виробника Dragon Winch;
  • гарантія якості;
  • оперативна доставка в будь-який населений пункт України;
  • допомога кваліфікованих фахівців.

Купуючи соленоїди в нашому інтернет-магазині, кожен покупець може бути впевнений в тому, що вони будуть служити довго і надійно.

Оцените данный материал: