Офіційне представництво в Україні

Як відрізнити оригінальну лебідку Dragon Winch від підробки

Як відрізнити оригінальну лебідку Dragon Winch від китайської підробки

Якщо покласти оригінальну лебідку поруч з підробкою, першим що впадає очі, це розміри. Оригінал трохи більше в довжину, і відповідно більший в габаритах.


Помітна відмінність в якості матеріалу, що використовується в виготовленні редуктора. У підробленої, зубці шестерні виглядають дешево, а мастило редуктора з незрозумілого речовини. У Dragon Winch же все навпаки, редуктор відмінно змазаний, шестерні з високоякісної сталі.


На відміну від підробки в оригінальній лебідці є прокладка для захисту редуктора від попадання води і вологи.


Якщо покласти по черзі обидві лебідки на ваги, буде видно що фейковий лебідка приблизно на 30% легший за свого оригінального аналога. Це говорить що у виробництві використовувався сплав неякісних матеріалів і силуміну. Оригінал же виготовлений з металу причому відмінного сплаву.

Слід зазначити ще й наявність HD гальма в Dragon Winch володіє поліпшеним зчепленням з валом двигуна. У підробці він просто відсутній.


У оригінальної лебідки Dragon Winch обмотка і щітка двигуна більше, сплав міді якісніше. У China Winch обмотка слабка, мотор дохлий.


Із цих простих порівнянь напрошується два висновки:

  1. Судити про слабких і сильних сторонах виробників лебідок можна лише в тому випадку, якщо порівнювати оригінальні моделі.
  2. Якби оригінальні лебідки Dragon Winch не були якісними, навряд чи хто небудь намагався їх підробити.


Купуйте тільки оригінальну продукцію у офіційних представників Dragon Winch на нашому сайті.


Оцените данный материал: