Офіційне представництво в Україні

Лебідка на Ниву

Нива - один з найбільш часто зустрічаються типів автомобілів на українських дорогах. Незважаючи на велику кількість американських позашляховиків, Нива незмінно зберігає свою популярність. Пов'язано це з невисокою ціною, простотою конструкції і доступністю автомобільних запчастин.Вибір лебідки на Ниву залежить від її ваги

Важливе доповнення до будь-якого позашляховику - лебідка. Вона не потрібна міському автомобілю. Але якщо ви періодично виїжджаєте на природу, любите риболовлю, збираєте гриби, ягоди, влаштовуєте пікніки або берете участь в змаганнях - без лебідки не обійтися.

Як вибрати відповідну лебідку на Ниву?

На ці та інші питання відповість ця стаття.

Автомобільна промисловість випускає багато різновидів Ниви. Ось кілька найпоширеніших з них відрізняються конструкцією, а головне - вагою. це:

  • ВАЗ-2121;
  • ВАЗ-2131;
  • ВАЗ-21236;
  • ВАЗ-21213;


Найлегший ВАЗ-2121, він важить 1150 кг. ВАЗ-21213 важить 1210 кг. П'ятидверний ВАЗ-2131 має вагу 1350 кг. А найбільш важка Нива Шевроле важить 1400 кг. Інші, більш рідкісні модифікації і моделі наведені нижче.

Основне правило вибору моделі лебідки - її вантажопідйомність повинна мінімум удвічі, а краще в два з половиною рази, перевищувати масу автомобіля. Навіщо це потрібно? При намотуванні троса тяга зменшується і становить до 30% від початкової. Щоб лебідка без проблем витягла ваш автомобіль зі снігу або бруду - необхідний хороший запас потужності.

Перш ніж купити лебідку на Ниву виробництва Dragon Winch, слід помножити зазначену потужність на 0,454. Це потрібно зробити для перекладу англійських та американських фунтів в кілограми вітчизняної вагової системи. Для будь-якого типу Ниви бажано купувати лебідку не менше 6000 фунтів або 2,7 тонни.Лебідка на Ниву DWM 8000 HD

В якості такого ідеального варіанту можна рекомендувати модель DWM 8000 HD. Її тягове зусилля - 3 629 кг. Пристрій важить 32 кг. Ця надійна лебідка цілком здатна витягнути будь-яку Ниву з бездоріжжя, болота і снігу. Ціна пристрою - 340 доларів. Не варто купувати занадто потужну лебідку, так як її вага додасться до маси самого автомобіля, а при роботі може істотно зашкодити автомобіль, і навіть вивести його з ладу.


Лебідка на Ниву DWM 8000 HD відмінно поєднує в собі не тільки потужність, але і швидкість, а ціна приємно радує на тлі конкурентних моделей в цьому ціновому діапазоні. Як зазначалося вище, важко навантажений автомобіль може важити на 30% більше порожнього. Пристрої зі сталевим тросом досить важкі. Якщо хочете полегшити вагу, вибирайте модель з тросом з дуже міцного синтетичного матеріалу - кевлара.

За останні роки лебідки польського бренду Dragon Winch набувають все більшої популярності серед автолюбителів. Цьому сприяють надійність і довговічність їх пристроїв, а так само простота схеми установки і легкість підключення. До того ж, продукція компанії представлена в усіх категоріях і типах - кожен покупець зможе підібрати відповідає його запитам екземпляр. Перевага цих моделей - швидке, плавне і безшумне змотування троса. Згідно відгуками покупців, лебедки Dragon Winch працюють безперебійно, як годинник. Великим плюсом цих пристроїв є не висока ціна.

Для легких авто типу Ниви такі рекомендується використовувати моделі середньої потужності. Особливо якщо ви застосовуєте лебідку нечасто. Для рідкісних подорожей по бездоріжжю і непрохідною бруду використовуйте блок-полиспаст. Він здатний в два рази збільшити потужність лебідки.


Оцените данный материал:
Полезные аксессуары

Похожие новости